جوان سازی پوست با درمارولر

جوان سازی با درومارولر

از گذشته تا امروز سلامتی و زیبایی از مسائل اصلی انسان‌ها بوده است و یکی از این مسائل، مراقبت از پوست و جوان سازی صورت یکی از اصلی‌ترین جنبه‌های مسائل سلامتی بوده است. زیبایی به قدری برای انسان قابل اهمیت می‌باشد که احساس عدم زیبا بودن یکی از دلایل اصلی پایین بودن اعتماد به نفس می‌باشد. به همین دلیل بشر همواره دنبال راه‌هایی برای زیبایی و جوان سازی صورت خود بوده تا اینکه امروزه راه‌های مختلفی برای جوان سازی پوست بوجود آورده. بعضی از این روش‌ها توسط عمل جراحی انجام می‌شوند که معمولاً متقارن‌سازی پوست قسمتی از آن است و بعضی از آن‌ها غیر جراحی هستند و برای قسمت‌های خاصی از صورت انجام می‌شوند. روش‌هایی مثل لیزر یا تزریق مواد حجم‌دهنده از این روش‌های غیر جراحی هستند که احتمال ایجاد عوارض جانبی در آن‌ها زیاد می‌باشد، استراحت و از کارافتادگی از مشکلات استفاده از روش‌های فوق می‌باشد. در ادامه‌ی این نوشتار به چند عمل جوان سازی پوست اشاره خواهیم کرد.

جوان سازی و ترمیم پوست با تزریق کلاژن

کلاژن یکی از سه پروتئین مهم بدن انسان می‌باشد. این پروتئین کاملاً سخت، غیر قابل ترکیب شدن و فیبری می‌باشد و در استخوان‌ها، تاندون‌ها، ماهیچه‌ها و پوست یافت می‌شود. به نوعی تقریباً در تمامی نقاط بدن می‌توان آن را یافت. اما میزان کلاژن در لایه‌ی میانی پوست بیشتر است و باعث ساخت جدید بافت فرسوده پوست می‌شود. کلاژن کاملاً منعطف می‌باشد و بعد از شکسته شدن دوباره به بدن برمی‌گردد. همچنین با جذب سلول‌های جدید به بهبود محل زخم کمک کند.

با توجه به ویژگی‌های بیان شده کلاژن می‌تواند در عمل زیبایی و به خصوص در جوان سازی صورت نقش مهمی داشته باشد. از شیوه‌های جوان سازی پوست با کمک کلاژن تزریق مستقیم آن به پوست و نقاطی از آن که دچار مشکل هستند، می‌باشد. از مزیت‌های جوان سازی پوست با تزریق مستقیم کلاژن می‌توان به نرم‌تر شدن پوست، پرکردن جای زخم‌های باقی‌مانده از آکنه و ایجاد زیبایی ظاهر اشاره کرد و از جمله موارد منفی این شیوه می‌توان نیاز به بی‌هوشی موضعی، آلرژی‌زا بودن به دلیل امکان استفاده از کلاژن حیوانی، آبسه، لایه‌برداری از دیگر موارد منفی این شیوه هستند. هرچند زمان بی‌هوشی طولانی‌مدت نیست و در حدود چند دقیقه می‌باشد، ولی طبیعتاً تاثیرات بی‌هوشی برای چند ساعت باقی خواهد ماند.

[irp posts=”1023″ name=”درمارولر یک راه مؤثر برای جوانسازی پوست صورت”]

جوان سازی صورت یا پوست با میکرونیدلینگ

]میکرونیدلینگ یک روش جدید است که در عین راحتی و ارزان بودن نیاز به از کار افتادگی و استراحت طولانی‌مدت ندارد. میکرونیدلینگ که معمولاً با درمارولر انجام می‌شود به صورت میکانیکال کلاژن پوست را تحریک می‌کند. تحریک کلاژن با این روش (میکرونیدلینگ) باعث می‌شود تا کلاژن مجدداً شروع به ساخت بافت پوست نماید. این شروع مجدد منجر به جوان سازی پوست و در نهایت زیبایی می‌شود. میکرونیدلینگ راهکار جایگزین و تکامل یافته‌ی تزریق مستقیم کلاژن به پوست می‌باشد. در این روش برخلاف روش قبل که کلاژن مستقیم تزریق می‌شد، آن را با ابزارهای مخصوص تحریک می‌کنند. میکرونیدلینگ برای جوان سازی صورت نسبت به ترزیق کلاژن راه‌حل ساده و ارزان‌تری می‌باشد. از مزیت این روش بی‌نیاز بودن به بی‌هوشی می‌باشد.
درمارولر یک ابزار جدید برای میکرونیدلینگ می‌باشد. ابزاری ساده و کاربردی که به راحتی در منزل می‌توان میکرونیدلینگ را انجام داد.

برطرف شدن چین و چروک

جوان سازی پوست با درمارولر

“]همانطور که قبلاً هم اشاره شد یکی از بهترین ابزارهای میکرونیدلینگ برای جوان سازی پوست استفاده از درمارولر است. این ابزار از یک ‌غلتک با تعداد زیادی سوزن‌های دو دهم میلیمتری تا حداکثر سه میلیمتر از جنس تیتانیوم ساخته شده است. سوزن‌ها با کمک حرکت ‌غلتک روی پوست، وارد منافذ پوستی می‌شوند. این نفوذ سوزن‌ها باعث می‌شود تا با کلاژن‌ها برخورد نمایند؛ این برخورد آن‌ها، پوست را برای ساخت دوباره بافت پوستی تحریک می‌نماید. دقت کنید فشاری که در زمان استفاده از درمارولر به پوست صورت وارد می‌کنید نباید به حدی کم باشد که وارد منافذ پوستی نشود و همینطور به حدی زیاد هم نباشد که باعث خون‌ریزی پوست شود. همواره باید در طول حرکت دادن درمارولر روی پوست فشار یکنواختی را به پوست وارد نمایید.

سایز سوزن‌ها مختلف می‌باشند و اینکه چه سایزی برای پوست صورت شما مناسب است، باید حتماً قبل از استفاده از پزشک مشورت بگیرید. هرچند استفاده از درمارولر خالی از درد نیست ولی به حدی نیست که نیاز به بی‌هوشی یا از کار افتادگی باشد. خوشبختانه سرم‌ها و کرم‌های مکمل یا بی‌حس‌کننده برای راحتی استفاده، نتیجه‌گیری و اثرگذاری بیشتر این محصول (درمارولر) به راحتی در دسترس هستند و با توصیه‌ی پزشک متخصص می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایی. اما جوان سازی صورت با درمارولر به نسبت سایر روش‌های جوان سازی پوست ارزان‌تر و ساده‌تر می‌باشد. این روش به حدی ساده ولی کاربردی است که با یک برنامه‌ریزی آسان زیر نظر پزشک و طی نمودن طول دوره می‌توانید نتیجه‌ی استفاده از درمارولر را ببینید. یکی دیگر از مهم‌ترین مزیت‌های جوان سازی صورت با درمارولر این است که می‌توانید در منزل، خودتان انجام دهید. اما توصیه می‌شود که این کار را حتماً زیر نظر پزشک متخصص انجام دهید.
انجام عمل میکرونیدلینگ با درمارولر در منزل، باعث کاهش هزینه‌های درمانی و بسیار زیاد استرس‌های ناشی از محیط‌های درمانی می‌شود.

محدودیت‌های استفاده از درمارولر

  • در محل‌هایی که تجمع چربی وجود دارد.

  • در زمان‌هایی که هنوز آکنه فعال روی پوست وجود دارد.

]همچنین مواردی که پزشک متخصص استفاده از درمارولر رو برای شما ممنوع کرده باشد.

[irp posts=”2160″ name=”فواید شگفت‌انگیز استفاده از گن لاغری”]

انجام روش‌های جوان سازی توسط شخص خودمان و همین‌طور در منزل همیشه از رؤیاهای ما بوده است. حالا تصور کنید فرصت انجام عمل جوان سازی پوست با هزینه‌ای بسیار کم‌تر از روش‌های فیزیکی موجود برای اینکه توسط خودمان در منزلمان انجام دهیم، فراهم شده است. میکرونیدلینگ با درمارولر یکی از ارزان و ساده‌ترین شیوه‌های موجود است که امکان تجربه‌ی جوان سازی صورت در منزلمان را به ما می‌دهد. ولی باید توجه داشت برای اثربخشی این محصول حتماً قبل از استفاده از درمارولر باید از پزشک متخصص راهنمایی‌های لازم را بدست آورید و در تمام کردن طول دوره مصمم باشید.

X