همه چیز درباره‌ی کمربند لاغری و گن لاغری ساعت شنی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

کمربند لاغری و گن لاغری ساعت شنی و کاربرد‌های آن ها چیست؟

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

پس از آن که به کمربند لاغری علاقه‌مند شدم، مدل‌های بسیاری را از آن‌ها امتحان کردم. من هم همچون بسیاری از شما پس از دیدن عکس سلفی کیم کارداشیان در حالی که یک گن لاغری ساعت شنی به تن داشت درباره‌ی این محصول بسیار کنجکاو شدم. به همین منظور به Hourglass Angles (یکی از مشهورترین فروشنده‌های گن لاغری ساعت شنی) پیشنهاد همکاری و امتحان چندین محصول ساخت آن‌ها را دادم. در پایان به معنای واقعی عاشق کمربند لاغری شدم، به گونه‌ای که واقعاً انتظار نداشتم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]در این مقاله درباره‌ی انواع کمربند لاغری و روش‌های استفاده از آن‌ها خواهید خواند. در ادامه درباره‌ی انواع کمربند لاغری مخصوص ورزش و شیوه‌های استفاده از آن نیز سخن به میان آمده است.

  •  گن لاغری امروزی چیست؟

  • چگونه باید گن لاغری ساعت شنی خود را انتخاب کنیم؟

  • گن لاغری ساعت شنی می‌تواند بهترین دوست شما به هنگام صبح باشد.

  • اندازه برای انتخاب و خرید گن لاغری ساعت شنی اهمیت دارد.

  • از استفاده‌ی گن لاغری ساعت شنی چه انتظاراتی را باید داشته باشیم؟

  • تفاوت کمربند لاغری مخصوص ورزش با دیگر انواع کمربند لاغری چیست؟

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1532899073465{margin-top: 40px !important;}”]

گن لاغری امروزی چیست؟

[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1532899083455{margin-top: 20px !important;}”]

تصور کنید ابزاری را دارید که به شما در جمع کردن و فعال‌کردن خود‌ به ‌خود عضلات شکم کند. اکثر موارد گن لاغری ساعت شنی که امروزه قابل دسترس است، کششی هستند و میزان سفتی آن‌ها قابل تغییر است. شما می‌توانید نمونه‌های بی‌شماری را از انواع کمربند لاغری و گن لاغری ساعت شنی در بازار پیدا کنید. اما باید توجه داشته باشید که این به معنی بی‌اهمیت بودن ورزش و تغذیه‌ی سالم نیست و انواع کمربند لاغری به تنهایی به شما در کاهش وزن کمک نمی‌کنند. کاری که اساساً انواع گن لاغری ساعت شنی انجام می‌دهد نزدیک کردن دو نیمه‌ی عضله‌ی راست شکم به یکدیگر است. این موضوع به شما امکان کار روی این عضلات را حتی زمانی که در حال ورزش با تمرکز روی آن‌ها نیستید را می‌دهد. در حقیقت برای دریافت بهترین نتیجه از انواع گن لاغری ساعت شنی باید کارهای دیگری را نیز هنگام استفاده از آن انجام دهید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1532898376664{margin-top: 40px !important;}”]

چگونه باید گن لاغری ساعت شنی خود را انتخاب کنیم؟

[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1532898403617{margin-top: 20px !important;}”]

برای شروع استفاده از گن لاغری ساعت شنی پیش از همه باید نمونه‌ای که مناسب سبک زندگی شما است را انتخاب کنید. من مدت زیادی را در حال کار کردن روی صندلی پشت میز (چه در خانه و چه در محل کار) می‌گذرانم. از زمانی که کسب و کار خودم را دارم، لباس‌هایی که استفاده می‌کنم کاملاً تصادفی هستند. اکنون اغلب؛ لباس‌هایی کششی و راحت به تن می‌کنم. به همین منظور از گن لاغری ساعت شنی Animal Instincts Latex Waist Cincher Ann Cheryy استفاده می‌کنم که برای این کاربرد بسیار مناسب است. این گن لاغری ساعت شنی به من امکان استفاده‌ی راحت روی لباس و در ساعت‌های زیاد کار را می‌دهد. این موضوع به دلیل آن است که Animal Instincts از دیگر انواع کمربند لاغری ضخیم‌تر، تنگ‌تر و بلند‌تر است و از این رو انتخابی خوب برای فعالیت‌های نشسته‌ی طولانی‌مدت بوده و به من در صاف نشستن کمک می‌کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1532898506801{margin-top: 40px !important;margin-bottom: 40px !important;}”]

گن لاغری می‌تواند بهترین دوست شما به هنگام صبح باشد.

به هنگام شروع روز، چه مقدار زمان را برای آماده کردن خود صرف می‌کنید؟ من معمولاً حدود یک ساعت در آغاز روز برای انجام کارهای همیشگی صبح اختصاص می‌دهم. پس از بیدار شدن، قهوه درست می‌کنم، دست و صورت خودم را می‌شویم، لباس می‌پوشم و صبحانه درست می‌کنم. برای این منظور دو گن لاغری ساعت شنی وجود دارد که بسیار دوستشان دارم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1799″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1532898649791{margin-top: 40px !important;}”]

یکی از آن‌ها که در تصویر بالا نیز می‌توانید آن را ببینید Diva Corselette by AMIA است. این گن لاغری ساعت شنی بسیار نرم و راحت است. این نمونه به صورت مخصوص برای پوشیدن زیر لباس ساخته شده است و جنس آن به گونه‌ای است که بدن شما را اذیت نمی‌کند. این گن لاغری ساعت شنی سبک است و برای استفاده در طول کل روز هم مناسب است. لباس شما می‌تواند به سادگی روی آن قرار بگیرد و هیچ اثری از آن دیده نشود.

[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1532898668782{margin-top: 20px !important;}”]

دیگر گن لاغری ساعت شنی که برای صبح دوست دارم The classic cincher waist trainer by AIMA است. این مدل در دو رنگ قابل خریداری است و ساختار آن یکپارچه‌تر است اما باز هم می‌تواند بالا تنه‌ی شما را به خوبی نگه دارد. از نظر تنگی می‌توان گفت که این نمونه تنگیِ عادی و میانه دارد و نه بسیار تنگ و نه بسیار آزاد است. این گن لاغری ساعت شنی ابداً برای تنفس و انجام کار‌های عادی شما مزاحمت ایجاد نمی‌کند و می‌توانید از آن تا ساعت‌ها استفاده کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1532898714604{margin-top: 40px !important;}”]

اندازه برای انتخاب و خرید گن لاغری ساعت شنی اهمیت دارد.

[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1532898732094{margin-top: 20px !important;}”]

زمانی که می‌خواهید کمربند لاغری خود را انتخاب کنید، حتماً جدول اندازه‌ها را با دقت بخوانید. محدوده‌ی اندازه‌ها از یک نمونه به نمونه‌ی دیگر متفاوت است. دانستن اندازه‌ی سینه، دور کمر و لگن برای این موضوع اهمیت بسیاری دارد. بهترین راه برای اندازه‌گیری آن‌ها استفاده از نوار اندازه‌گیری نرم و یا متر اندازه‌گیری خیاطی است. قبل از خرید حتماً در مورد اندازه با پشتیبانی فروشگاه مشورت کرده و از خرید خود اطمینان داشته باشید. این موضوع به دلیل آن است که اندازه‌ی اشتباه گن لاغری ساعت شنی باعث می‌شود که درد بسیاری را تحمل کنید و یا نتیجه‌ای که مورد نظرتان است را حاصل نکنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1532898808682{margin-top: 40px !important;}”]

اندازه برای انتخاب و خرید گن لاغری ساعت شنی اهمیت دارد.

[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1532898759584{margin-top: 20px !important;}”]

زمانی که می‌خواهید کمربند لاغری خود را انتخاب کنید، حتماً جدول اندازه‌ها را با دقت بخوانید. محدوده‌ی اندازه‌ها از یک نمونه به نمونه‌ی دیگر متفاوت است. دانستن اندازه‌ی سینه، دور کمر و لگن برای این موضوع اهمیت بسیاری دارد. بهترین راه برای اندازه‌گیری آن‌ها استفاده از نوار اندازه‌گیری نرم و یا متر اندازه‌گیری خیاطی است. قبل از خرید حتماً در مورد اندازه با پشتیبانی فروشگاه مشورت کرده و از خرید خود اطمینان داشته باشید. این موضوع به دلیل آن است که اندازه‌ی اشتباه گن لاغری ساعت شنی باعث می‌شود که درد بسیاری را تحمل کنید و یا نتیجه‌ای که مورد نظرتان است را حاصل نکنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1800″ img_size=”larg” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1532898853086{margin-top: 40px !important;}”]

در تصویر بالا از کمربند لاغری workout Band Waist by Ann Chery استفاده می‌کنم. این مورد کمربند لاغری محبوب من برای استفاده درون هواپیما است. آن را به گونه‌ای تنظیم کردم که فضای بیشتری را برای آسودگی در طول پرواز داشته باشد چرا که در طول پرواز بدن انسان کمی منبسط می‌شود و به فضای بیشتری نیاز دارد. هواپیما یکی از مکان‌های مورد علاقه‌ی من برای استفاده از کمربند لاغری است چرا که باید در طول چندین ساعت روی صندلی بنشینم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1532898921095{margin-top: 40px !important;}”]

از استفاده‌ گن لاغری ساعت شنی چه انتظاراتی را باید داشته باشیم؟

[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1532898964013{margin-top: 20px !important;}”]

بهترین پاسخ را زمانی دریافت می‌کنید که از کمربند لاغری به مدت طولانی استفاده کنید. اگر گن لاغری ساعت شنی خود را با ورزش و تغذیه‌ی سالم استفاده کنید، می‌توانید انتظار کم کردن دو الی سه اینچ از اندازه‌ی بالا تنه‌ی خود داشته باشید. اما باید توجه داشته باشید که گن لاغری ساعت شنی تنها در صورتی برای شما مفید واقع خواهد شد که به درستی از آن استفاده کنید. در آغاز شاید متوجه این موضوع نشوید اما در طول استفاده از انواع گن لاغری ساعت شنی جدای از زیبا‌تر ظاهر شدن، نوع نشستن خود را نیز تغییر می‌دهید. شما راست‌تر خواهید نشست، عضلات شکمی خود را بیشتر می‌کشید و شانه‌های خود را عقب می‌دهید. همه‌ی این‌ها به علاوه‌ی موارد دیگر اثرات جادویی را بر روی شما خواهد گذاشت.

بعضی از انواع کمربند لاغری می‌توانند تأثیرات جالبی روی شکل ظاهری شما داشته باشند. با پوشیدن آن‌ها زیر لباس عضلات شکمی شما چند اینچ کوچک‌تر بنظر می‌رسد و هیچ‌کس نمی‌تواند تشخیص دهد که شما از یک کمربند لاغری استفاده می‌کنید. به عنوان مثال می‌توان به Defining Moment No Closure Waist Cincher by Leonsia در این مورد اشاره کرد. همانگونه که می‌توانید ببینید نمونه‌های بسیاری از انواع کمربند لاغری وجود دارد که می‌توانید میان آن‌ها انتخاب کنید.
بهترین توصیه‌ی من خرید ۲ و یا ۳ گن لاغری ساعت شنی مختلف است. ممکن است این موضوع در آغاز بیش از حد گران به نظر رسد اما ایده آن است که به صورت متناوب از آن‌ها استفاده کنید. یک مورد از آن‌ها برای پوشیدن زیر لباس مناسب باشد، یکی برای استفاده روی لباس مناسب باشد و دیگری برای ورزش کاربرد داشته باشد.

شاید باور نکنید اما من گن لاغری ساعت شنی خود را در هنگام تمرین وارونه شدن هم در خانه استفاده می‌کنم. وارونه شدن فواید بسیاری برای سلامتی دارد و استفاده از گن لاغری ساعت شنی به من در ثبات و نگه داشتن کمر کمک می‌کند. به این شکل می‌توانم عضلات شکم خود را کنترل کرده، کف لگن را درگیر کرده و ستون فقرات را تا آنجا که ممکن است راست نگه دارم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1532899006593{margin-top: 40px !important;}”]

تفاوت کمربند لاغری مخصوص ورزش با دیگر انواع کمربند لاغری چیست؟

[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1532899026713{margin-top: 20px !important;}”]

این نوع کمربند لاغری اغلب مخصوص ورزش نامیده می‌شوند اما من آن را برای ورزش پیشنهاد نمی‌کردم. این نوع از کمربند لاغری به بهترین شکل برای انجام حرکات کششی سبک و یا پلایومتریک مناسب هستند. انواع کمربند لاغری ورزشی برای پیاده‌روی مناسب هستند اما باید توجه داشت که نباید با آن‌ها دوید.

اکثر کمربند‌های لاغری از جنسی زخیم هستند و اگر چه کمی به شما فضا می‌دهند اما همچون دیگر نمونه‌ها قابلیت کششی زیادی ندارند. دلیل این ساختار آن است که انواع گن لاغری ساعت شنی مخصوص ورزش با افزایش فعالیت‌های حرارتی بدن شما باعث تعریق بیشتر در ماهیچه‌های بالا ‌تنه می‌شوند. همچنین گن لاغری ساعت شنی باعث به هم فشرده شدن عضلات شکمی و در نتیجه جمع‌تر شدن آن‌ها می‌شود.

اما باید اقرار کنم که من نمی‌توانم کمربند لاغری مخصوص ورزش را همزمان با فعالیت‌های ورزشی بیش از یک ساعت بر تن کنم. این موضوع به دلیل آن است که کمربند لاغری ساعت شنی باعث افزایش بسیار زیاد شدت فعالیت‌های ورزشی برای بدن ما می‌شود. موضوع بسیار مهمی که باید توجه داشته باشید آن است که به هیچ وجه هنگامی که از کمربند لاغری استفاده می‌کنید اقدام به انجام فعالیت‌های ورزشی هوازی نکنید. زمان انجام فعالیت‌های ورزشی هوازی شش‌ها و شکم شما نیاز به انبساط بیشتری نسبت به حالت عادی دارند که در کمربند لاغری فضا برای این انبساط موجود نیست. در آغاز می‌توانید فعالیت‌های ورزشی خود را با انواع کمربند لاغری ورزشی به صورت ساده و سبک آغاز کرده و سپس زمانی که احساس راحتی بیشتری با آن کردید حرکات چالشی‌تر را انتخاب کنید. اما باید باز هم توجه داشته باشید که این کمربند‌های لاغری مخصوص ورزش بسیار تنگ هستند بنابراین در آغاز خود را کاملاً محدود پیدا می‌کنید.

در پایان باید اشاره کنم که نباید انتظار داشته باشید که یکی از انواع گن لاغری ساعت شنی را بپوشید و منتظر باشید که در اولین‌بار برای شما کاملاً خوب کار کند. من در طول یک سال از انواع کمربند لاغری استفاده می‌کنم و نتیجه‌ی آن اینقدر واضح بوده است که همه‌ی دوستانم از من درباره‌ی آن می‌پرسند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
X